ButtonStrona Główna ButtonO Nas ButtonWyszukiwanie ofertButtonPromocje ButtonBilety ButtonUbezpieczenia ButtonDoradca MOBILE ButtonGaleria ButtonKontakt

polityka prywatności

 
     

     
 

EURO POL TRAVEL
Iwona Jędrzejewska


ul.Zamoyskiego 49
(vis a vis fabryki Wedla)
03-801 Warszawa
europol@europoltravel.com.pl

tel.: (22) 828 03 03
tel.: (22) 827 97 86
fax: (22) 618 04 49
Mapka dojazdu

 
     
 
     
 
JAK  REZERWOWAĆ
 

Pierwszy sposób - samodzielny wybór oferty przy pomocy wyszukiwarki.

Wyszukiwarka jest narzędziem ułatwiającym odnalezienie interesującej oferty zgodnie z wyznaczonymi kryteriami. Wybierając rodzaj oferty, kraj, standard zakwaterowania i termin wyjazdu pojawi się lista ofert spełniających zaznaczone kryteria.

Po odnalezieniu interesującej oferty wystarczy złożyć wstępną i niezobowiązującą rezerwację przez stronę lub zadzwonić pod numer 22 827 97 86 i poinformować konsultanta o dokonanym wyborze w celu sprawdzenia dostępności miejsc.

rezerwacje zakładane za pomocą wyszukiwarki mają charakter rezerwacji wstępnej

 

Drugi sposób - pomoc konsultanta

Aby skorzystać z pomocy konsultanta należy zadzwonić pod numer 22 827 97 86 następnie należy wymienić oczekiwania związane z wyjazdem, takie jak termin, kierunek, rodzaj zakwaterowania i wyżywienia, rodzaj dojazdu itp. Nasi konsultanci przedstawią Państwu ciekawe propozycje wyjazdu w ciągu 24 godzin.

 

Trzeci sposób – bezpośrednio w biurze

Zapraszamy Państwa do naszego punktu obsługi Klientów w Warszawie przy ul. Zamoyskiego 49 (vis a vis fabryki Wedla)

 


Wstępna rezerwacja

Wstępna rezerwacja jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Najłatwiej dokonać ją klikając rezerwuj przy wybranym terminie wyjazdu. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza z danymi uczestników wyjazdu. W każdej chwili mogą Państwo bezkosztowo anulować wstępną rezerwację.

W większości przypadków wstępna rezerwacja trwa 24 godziny. Jeżeli w tym czasie nie dojdzie do sfinalizowania transakcji w postaci płatności i zawarcia umowy, wówczas wstępna rezerwacja wygasa.

 


Rezerwacja

Po założeniu wstępnej rezerwacji konsultant przygotuje dla Państwa komplet dokumentów niezbędnych do dokonania rezerwacji (umowy-zgłoszenia udziału w imprezie turystycznej, warunków uczestnictwa). Dokumenty rezerwacyjne zostaną do Państwa wysłane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub faxem - zgodnie z Państwa życzeniem.

 


Zawarcie umowy

Po otrzymaniu umowy wraz z warunkami uczestnictwa wystarczy ją czytelnie podpisać oraz odesłać pocztą elektroniczną lub faxem do naszych konsultantów wraz z potwierdzeniem przelewu.

 


Sposób płatności

Płatności można dokonać: przelewem tradycyjnym, bezpośrednio na nasze konto lub gotówką w kasie biura.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 
     

  Copyright © 2007-2013 EURO POL TRAVEL     Designed by Maciej Kasprzak